معاونت آموزشی وزارت بهداشت اعلام كرد

آمادگی برای دریافت نظرات درباره معادل سازی نمرات آزمون جامع علوم پایه و پیش كارورزی

آمادگی برای دریافت نظرات درباره معادل سازی نمرات آزمون جامع علوم پایه و پیش كارورزی مداربسته: در جلسه توجیهی معاونت آموزشی وزارت بهداشت با نمایندگان دانشجویان علوم پزشكی عنوان شد كه این معاونت در موضوع آزمون جامع علوم پایه و پیش كارورزی آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات در برای كمك به دانشجویان علوم پزشكی است.


به گزارش مداربسته به نقل از ایسنا، در این نشست توجیهی که دکتر اکبری قائم مقام معاون آموزشی، دکتر قنبری مشاور و مدیر روابط عمومی حوزه معاونت آموزشی و تعدادی از کارشناسان معاونت آموزشی وزارت بهداشت با نمایندگان دانشجویان حوزه علوم پزشکی حضور داشتند، ابعاد مختلف طرح معادل سازی نمرات آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی بررسی گردید و این معاونت آمادگی خودرا جهت بررسی انتقادات و پیشنهادات دانشجویان دراین زمینه اعلام نمود.
در این نشست ابتدا نمایندگان دانشجویان ضمن بیان مطالبی درباره بحث معادل سازی نمرات دروس آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی، نظرات، پیشنهادات و دغدغه های دانشجویان علوم پایه و پیش کارورزی را درباب این طرح ابراز کردند.
در ادامه این جلسه دکتر هاشمی نظری، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی به بیان توضیحاتی درباب اجرای این طرح در شرایط اپیدمی کرونا پرداخت و با دفاع از طرح معادل سازی نمرات دروس آزمون جامع علوم پایه و پیش کارورزی این طرح را در برای کمک به دانشجویان دانست.
وی اظهار نمود: در واقع این طرح یکی از امتیازاتی است که به دانشجویان این مقطع به سبب شیوع بیماری کرونا داده شده و دارای مزایای بسیار زیادی برای این عزیزان است.
دکتر نظری اضافه کرد: هدف معاونت آموزشی حفظ کیفیت آموزش پزشکی دانشگاه ها در شرایط کرونا است و معاونت آموزشی آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات صاحبنظران و دانشجویان دراین زمینه است.
منبع:

1399/04/08
21:49:09
5.0 / 5
1910
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته