كسب وكارهای دانش بنیان حوزه راهداری توسعه می یابند

كسب وكارهای دانش بنیان حوزه راهداری توسعه می یابند مداربسته: رویدادی با هدف توسعه كسب و كارهای دانش بنیان در حوزه راهداری برگزار می گردد.یه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری، صنعت راهداری یکی از حوزه هایی است که جهت استفاده از خدمات دانش بنیانی پیش قدم شده است. صنعتی که مقرر است با کمک طرح های دانش بنیانی و کسب وکارهای نوین و خلاق متحول شود. این اتفاق با برگزاری «نخستین رویداد نوآوری حوزه راهداری» سرعت می گیرد.
رویدادی فناورانه که با مشارکت و همکاری ستاد توسعه فناوری های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، معاونت پژوهشی دانشگاه تهران، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران و شبکه شتابدهنده های تخصصی حوزه حمل و نقل پیشرفته و هوشمند مستقر در دانشگاه تهران برگزار می گردد.
این رویداد نوآورانه با هدف توسعه زیست بوم کارآفرینی فناورانه بخصوص توسعه کسب وکارهای نوپای فناور مورد نیاز سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای برگزار می گردد. همینطور طراحی، توسعه و تجاری سازی محصولات جدید فناورانه برای حل چالش ها و مشکلات این حوزه هم دیگر هدفی است که برای این رویداد تعریف شده است.
در این رویداد، طرح های برگزیده همه اساتید، فناوران، محققان، صنعتگران و دانشجویان فعال این حوزه مورد حمایت قرار می گیرند تا با این کار گامی برای حل مسائل و مشکلات حوزه راهداری، با تاکید بر توان ملی و متخصصان و نخبگان داخلی برداشته شود.
فعالان این حوزه می توانند طرح های فناورانه خویش را تا ۲۰ تیرماه در موضوعاتی مانند «روش های نوین نگهداری و حفاظت از طریق های کشور»، «استفاده از تکنولوژی های جدید با رویکرد اقتصادی برای پایش هوشمند شبکه راه ها» و «افزایش دوام و کیفیت خط کشی راه ها» به دبیرخانه این رویداد ارسال نمایند.
«بهینه سازی فنی و اقتصادی انواع حفاظ های راه های کشور»، «طراحی وتوسعه انواع پل های مقاوم و سبک با نصب سریع در مواقع بحران» و «ارائه طرح های جدید برای روسازی اقتصادی برای راه های فرعی و روستایی» هم محورهای دیگر این رویداد است.

1399/04/15
11:57:36
5.0 / 5
2344
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته