ارائه ۶ بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها

ارائه ۶ بسته حمایتی بیمه ای به دانش بنیان ها مداربسته: شبكه فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری از ارائه 6 بسته بیمه ای برای پوشش ریسك دارایی شركت های دانش بنیان و محصولات آنها آگاهی داد.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری، فناوری و نوآوری معاونت علمی و فناوری اعلام نمود که خرید بیمه تکمیلی درمان توسط شرکتهای دانش بنیان امکان پذیر شده است. نرخ و شرایط اعلامی نیز حداکثر ۱۵ روز از تاریخ نامه اعتبار خواهد داشت و در صورت هرگونه افزایش ضریب تعرفه هزینه های درمانی، حق بیمه اعلام شده مورد تجدید نظر قرار خواهد گرفت.
همچنین، شرکت های متقاضی بیمه درمان باید حداقل نیمی از کارکنان خودرا به همراه اعضای خانواده تحت تکلف آنها را مطابق با فهرست بیمه تامین اجتماعی برای بیمه معرفی کنند.
با توجه به توافق صورت گرفته، در صورتیکه متقاضیان طرح بیمه تکمیلی درمانی از خدمات بیمه تامین اجتماعی و سایر خدمات بیمه ای نیز بهره مند باشند، باز هم می توانند از این طرح بیمه ای استفاده کنند.
در صورتی که بیمه شدگان این طرح از خدمات بیمارستان های غیر طرف قرارداد استفاده کنند، هزینه ها با اصل صورت حساب بر طبق تعرفه، بیمارستان های طرف قرارداد هم تراز، محاسبه می شود.
در صورتی که فرد بیمه شده بخواهد برای افرادی که تحت تکلف او نیستند، پوشش بیمه بوجود آورد، فرانشیز این گروه از بیمه شدگان ۱۰ درصد بیشتر از سایر بیمه شدگان خواهد بود.
برای گروه های کمتر از ۱۰۰۰ نفر، حق بیمه، بیمه شدگان۰ تا ۶۰ سال مطابق با حق بیمه اعلامی و برای بیمه شدگان ۶۰ تا ۷۰ و ۷۰ سال به بالا به ترتیب با ۵۰ درصد و ۱۰۰ درصد افزایش نسبت به حق بیمه اعلامی محاسبه می شود.
همچنین برمبنای مفاد دیگری از این طرح، ارائه فهرست بیمه گر اول واحد و تایید آن در هنگام صدور قرارداد الزامی است و مالیات و عوارض بر ارزش افزوده و مالیات سلامت مطابق با آخرین مصوبات سازمان امور مالیاتی کشور به حق بیمه ها مورد نظر، اضافه می شود.


منبع:

1399/08/26
14:36:10
5.0 / 5
1367
تگهای خبر: خدمات , دانش بنیان , شركت , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته