سربازان فناور جذب می شوند

سربازان فناور جذب می شوند به گزارش مداربسته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای جذب سرباز فناور فراخوان منتشر نمود.


به گزارش روز چهارشنبه بنیاد ملی نخبگان؛ با عنایت به گفتمان سازی انجام شده از جانب معاونت علمی و فناوری پروژه سرباز فناور و امریه سربازی در این معاونت و دیگر دستگاههای اجرایی گسترش یافته است.
براساس نیازمندی های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروهای امریه سربازی باید در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد از دانشگاه های دولتی فارغ التحصیل شده باشند.
همچنین اولویت پذیرش با فارغ التحصیلان رشته های مدیریت مالی، اقتصاد و حسابداری است. نیروهای امریه متقاضی استفاده از این فرصت کاری، باید بر مجموعه نرم افزار آفیس تسلط کامل داشته باشند. همینطور آشنایی ابتدایی با برنامه نویسی کامپیوتر هم یکی دیگر از شرایط پذیرش است.
برابر قانون، نیروهای متقاضی پذیرش بعنوان سرباز فناور و امریه سربازی در نهادهای دولتی نباید از غیبت برخوردار باشند. داوطلبان باید ساکن استان تهران باشند. علاقه مندان می توانند رزومه خویش را به نشانی الکترونیک tbf.co@chmail.ir ارسال نمایند.
منتخبان پذیرفته شده دوره خدمت سربازی خویش را به صورت امریه در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری سپری می کنند.
با توجه به گفتمان سازی انجام گرفته از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، هم اکنون خیلی از دستگاههای دولتی، فارغ التحصیلان با استعداد و نخبه دانشگاهی را بعنوان امریه جذب می کنند.
امریه سرباز فناور نیز، نام یکی دیگر از بسته های خدمتی این معاونت است که به شرکتهای دانش بنیان و فعالان فناور زیست بوم نوآوری کشور اختصاص یافته است.
بر اساس این گزارش، مهلت ارسال رزومه تا ۱۵ دیماه ۱۳۹۹ است.منبع:

1399/10/07
12:13:35
5.0 / 5
997
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته