ارائه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی

ارائه ۸۸۰ هزار خدمت اعتباری به فناوری های راهبردی به گزارش مداربسته شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای افزایش کیفیت خدمات آزمایشگاهی تابحال بیشتر از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری عرضه کرده است.


به گزارش روز سه شنبه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هفت سال پی در پی در تلاش است تا با عرضه خدمات اعتباری به مخاطبان این حوزه، نقشی موثر در توسعه این صنعت داشته باشد. بر همین مبنا هم تابحال بیشتر از ۸۸۰ هزار خدمات اعتباری عرضه کرده است.
این خدمات به اعضای هیات علمی دانشگاه ها و مراکز علمی و تحقیقاتی سراسر کشور، دانشجویان دکتری و پژوهشگران پسادکتری، کارشناسی ارشد، کارشناسی، شرکتهای دانش بنیان و صنایع کشور و سایر پژوهشگران عرضه می شود.
صنعت آزمایشگاهی یکی از حوزه های بین رشته ای است که با صنایع مختلفی چون فنی و مهندسی، برق و الکترونیک، شیمی، هوا فضا، معدن، محیط زیست، کشاورزی و گیاهان دارویی، زیست فناوری و پزشکی، دارو، سلول های بنیادی، مهندسی بافت، علوم شناختی و مغز، صنایع دستی، مواد غذایی و غیره ارتباط تنگاتنگی دارد. بنابراین عرضه خدمات اعتباری به محققان و پژوهشگران هر کدام از این صنایع، می تواند کیفیت خدمات عرضه شده را ارتقا دهد و تضمین کند.منبع:

1400/02/31
13:15:52
5.0 / 5
360
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته