برای انجام حركات ورزشی محقق می شود؛

نصب و راه اندازی کفپوش هوشمند تعاملی در ۱۰ دانشگاه کشور

نصب و راه اندازی کفپوش هوشمند تعاملی در ۱۰ دانشگاه کشور به گزارش مداربسته پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی از مجهز شدن ۱۰ دانشگاه به کفپوش های هوشمند برای انجام حرکات ورزشی نوآورانه اعضای این دانشگاه ها و دانشجویان، اطلاع داد.به گزارش مداربسته به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر علی شریف نژاد رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، از نصب و راه اندازی ده دستگاه کفپوش هوشمند تعاملی در ۱۰ دانشگاه کشورخبر داد.
وی با اشاره به اینکه با این کفپوش هوشمند، امکان انجام حرکات جذاب و نوآورانه برای دانشجویان فراهم می شود، اظهار داشت: استفاده از این دستگاه می تواند فضایی نو و رویکرد جدیدی را در بحث فعالیتهای ورزشی در دانشگاه ها و مراکز ورزشی بوجود بیاورد.
رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی با اشاره به اینکه تابحال دستگاه کفپوش هوشمند تعاملی در مرکز کمیته ملی المپیک و یک مرکز خرید نصب و به راه افتاده است اضافه کرد: با حمایت های صورت گرفته از جانب سازمان امور دانشجویان، این دستگاه بزودی در ۱۰ دانشگاه کشور نصب و راه اندازی خواهد شد.
وی اضافه کرد: امیدواریم با نوآوری های بوجود آمده در این محصول فناورانه حوزه ورزش، شاهد تنوع فعالیتهای ورزشی در دانشگاه ها و مراکز ورزشی و استقبال گسترده دانشجویان و ورزشکاران باشیم.


منبع:

1400/06/23
09:43:31
5.0 / 5
213
تگهای خبر: دانشگاه , دستگاه , فضا , نصب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته