باهدف تجاری سازی فناوری؛

برگزاری پنجمین نمایشگاه ربع رشیدی

برگزاری پنجمین نمایشگاه ربع رشیدی به گزارش مداربسته پنجمین نمایشگاه و جشنواره ربع رشیدی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه ۹۶ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز برگزار می گردد.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پنجمین نمایشگاه و جشنواره ربع رشیدی با هدف تولید ارتباط میان دانشگاهیان و فناوران با بخش های مختلف اقتصادی و اجرایی، گسترش همكاری های فناورانه منطقه ای، ملی و بین المللی و جذب سرمایه گذاری (داخلی و خارجی) برای فرصت های سرمایه گذاری دانش بنیان در تبریز برگزار خواهد شد.
این نمایشگاه و جشنواره باهدف تجاری سازی فناوری، بسترسازی برای تكمیل چرخه علم تا فناوری و فناوری تا كسب وكار و افزایش صادرات و محصولات خدمات دانش بنیان برگزار می گردد.
این رویداد كه از ۲۰ تا ۲۴ آبان ماه ۹۶ با حمایت معاونت علمی برگزار می شود، اهدافی چون شناسایی و معرفی نوآوری ها و اختراعات فناورانه و طرح ها و ایده های دانش محور، معرفی توانمندی های پژوهشی و فناوری و بسترسازی برای كاربردی كردن آنها را دنبال می كند.
از دیگر اهداف این رویداد می توان به ایجاد فضای مناسب كسب وكار برای نخبگان علمی و فناوری و شكل گیری شركت های دانش بنیان اشاره كرد.
این نمایشگاه و جشنواره بر تجاری سازی فناوری تمركز دارد و منطقه بندی تخصصی آن امكان دسترسی مشتریان و مصرف كنندگان فناوری به فناوران و امكان تولید ارتباط و تعاملات شبكه ای در حوزه مرتبط را بوجود می|آورد.
شتاب دهنده های حوزه فناوری هم گروه دیگری هستند كه در پنجمین نمایشگاه و جشنواره ربع رشیدی حضور دارند و امكان تعامل آنها با فناوران و جذب سرمایه گذار برای طرح ها تولید می گردد.
از دیگر گروه هایی كه در این رویداد حضور خواهند داشت تشكل های تولیدی و سازمان های مصرف كننده فناوری هستند كه برای معرفی نیازهای فناورانه خود و تولید ارتباط متقابل میان دانشگاه و صنعت حضور پیدا می كنند. همینطور امكان بهره گیری از نظرات مشاوران حوزه كسب كار دانش بنیان در جوار نمایشگاه فراهم است.
 

1396/08/02
23:36:02
5.0 / 5
5688
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته