بازاریابی ایده های استارتاپی با رویدادی نوآورانه در حوزه انرژی

بازاریابی ایده های استارتاپی با رویدادی نوآورانه در حوزه انرژی مداربسته: رویداد نوآوری در حوزه انرژی در حاشیه اولین همایش بین المللی دانشگاه سبز ۱۷ تا ۱۹ بهمن ماه برگزار می گردد.به گزارش مداربسته به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، رویداد نوآوری در حوزه انرژی، مسئله محور بوده كه بر مبنای مسائل و درك عمیق موجود در فرصت های انرژی ایران و منطقه طراحی شده است.
در این رویداد، نوآوری بر مبنای مدل پرش به شناسایی، عرضه راه حل، نمونه سازی و بازاریابی ایده استارتاپی در حوزه انرژی های تجدیدپذیر و پاك پرداخته می گردد. مدل پرش بر مبنای بررسی مدلهای موجود در ایران و با عنایت به ساختار و سطح بلوغ اكوسیستم ایران طراحی و اجرا می گردد و تا كنون ۷ رویداد پرش به صورت مسئله محور در حوزه های تخصصی برگزار شده است.
در این مدل با تاكید بر اصل مشتری محوری و همدلی با مشتری ابزار های لازم برای شناخت و درك عمیق از مشتری در قالب كارگاه های عملی به شركت كنندگان آموزش داده و سپس از آنها خواسته می گردد تا بر مبنای چالش های واقعی مشاهده شده و با استفاده از ابزار های طراحی شده در شتابدهنده پرش به عرضه راه حل های نوآورانه در حوزه مورد نظر بپردازند.
البته تفاوت اساسی رویداد پرش با رویدادهای استارتاپی مشابه كاربردی بودن خروجی ها و عملیاتی بودن كامل محصولاتی است كه روند صحیح اعتبار سنجی و تولید را طی كرده اند. در این رویداد فرآیند طراحی، ساخت و آزمون راه حل های نوآورانه برای چالش های صنعتی و تبدیل این راه حل ها به یك مدل كسب و كار اعتبار سنجی شده به رقابت گذاشته می گردد.
تیم هایی مورد پذیرش قرار خواهند گرفت كه هم در قالب تعریف، هم در جهت رفع چالش های صنعتی و هم در جهت برنامه هدف گیری شده گروه شتاب دهنده های صنعتی قرار گیرند.
رویداد نوآوری در حوزه انرژی با مشاركت و همكاری ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و در حاشیه اولین همایش بین المللی دانشگاه سبز ۱۷ تا ۱۹ بهمن ماه در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می گردد.

1396/11/14
16:12:48
5.0 / 5
5841
تگهای خبر: استارتاپ , دانشگاه , علم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته