معاون توسعه مدیریت معاونت علمی خبر داد:

دریافت مجوز ۱۲ صندوق جسورانه برای سرمایه گذاری روی فناوری

دریافت مجوز ۱۲ صندوق جسورانه برای سرمایه گذاری روی فناوری مداربسته: معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری اظهار داشت: تاكنون۱۲ صندوق جسورانه بورسی برای سرمایه گذاری روی طرح های فناورانه مجوز دریافت كرده اند.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، علیرضا دلیری در دومین نشست مخترعان منتخب بازار دارای فكری با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تصریح كرد: هم اكنون ۴۰۰ میلیارد تومان سرمایه به این صندوق به صورت سالانه اختصاص یافته است.
دلیری در ادامه به برنامه هایی برای تبدیل ایده به محصول اشاره نمود و اظهار داشت: یكی از این برنامه ها، بازار دارایی فكری و فستیوال های نوآوری است كه طی سالهای اخیر در صنایع مختلف اجرایی می شوند.
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری افزود: اما اكنون پس از ۴ سال زمان آن رسیده كه بازار دارایی فكری و فستیوال ها نهادینه شوند و جایگاه تعریف شده برای آنها تولید شود چون كه به واسطه این برنامه ها نیازهای جامعه مرتفع خواهد شد.
دلیری تصریح كرد: اگر این مورد نهادینه شود می تواند اقتصاد كشور را متحول كند.
وی با اشاره به اینكه خلاء های زیادی در این مسیر وجود دارد ولی باید این نیازها رفع گردد، اظهار داشت: تابحال پیشرفت در زمینه برگزاری های برنامه هایی كه در جهت تبدیل ایده به محصول برگزار می گردند خوب بوده به صورتی كه در سراسر استانهای كشور این برنامه ها اجرایی شده اند.
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ادامه داد: امروزه استارت آپ ها و فعالیت های فناورانه در كشور مطرح هستند زیرا اینها سودآور بوده و در اقتصاد كشور تاثیر بسزایی دارند.

1396/11/26
16:31:00
5.0 / 5
5329
تگهای خبر: صندوق , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته