یك مقام مسئول در معاونت علمی:

آمار استارتاپها از دستمان خارج شد، ورود بیشتر استارتاپها به ۲حوزه

آمار استارتاپها از دستمان خارج شد، ورود بیشتر استارتاپها به ۲حوزه مداربسته: معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی با اشاره به اینكه استارتاپ ها می توانند در اقتصاد كشور موثر باشند، اظهار داشت: هم اكنون آمار تعداد استارتاپ ها از دستمان خارج شده است.دكتر علیرضا دلیری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار نمود: استارتاپ ها از دل شتابدهنده ها بیرون می آیند كه روز به روز تعداد شتابدهنده ها رو به افزایش است به طوریكه نزدیك به ۴۰ شتابدهنده در كشور وجود دارد.
وی با اشاره به اینكه تعداد شتابدهنده ها در حال افزایش می باشد، تصریح كرد: در ابتدای تشكیل استارتاپ ها معاونت علمی از این شتابدهنده ها حمایت می كرد و الان هم كه تعداد آنها رو به افزایش است از آنها حمایت هایی می كند.
دلیری با اشاره آمار استارتاپ ها و فعالیت آنها اظهار داشت: هم اكنون آمار استارتاپ ها از دست خارج شده است زیرا در هر جای كشور، دانشگاهها و مراكز پژوهشی استارتاپ برگزار می كنند.
وی با اشاره به اینكه اشتغال آینده با استفاده از همین استارتاپ ها شكل می گیرد، عنوان كرد: برگزاری استارتاپ ها و به نتیجه رساندن آنها در اقتصاد كشور تاثیر گذار خواهد بود بنابراین به این حوزه توجه ویژه ای می گردد.
وی با اشاره به بیشترین حوزه ای كه استارتاپ ها به آن ورود می كنند اضافه كرد: فناوری اطلاعات و سپس زیست فناوری همچون حوزه هایی هستند كه استارتاپ ها به آن ورود می كنند؛ اما برخی استارتاپ ها به اقتضای فعالیت در استان ها مانند كشاورزی، معدن و... برگزار می گردند.

1397/02/03
13:48:25
5.0 / 5
5302
تگهای خبر: استارتاپ , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته