توسط كمپانی الون ماسك؛

ساخت وسیله نقلیه سریع السیر الكتریكی با مدت زمان سفر ۱۲ دقیقه!

ساخت وسیله نقلیه سریع السیر الكتریكی با مدت زمان سفر ۱۲ دقیقه! مداربسته: بورینگ كمپانی متعلق به الون ماسك برنده مناقصه ای شده تا مسافران را در وسیله های نقلیه الكتریكی از فرودگاه شیكاگو به مركز شهر این برساند. این سفر تنها ۱۲ دقیقه طول می كشد!به گزارش مداربسته به نقل از ماشابل تك، شركت بورینگ (Boring company) متعلق به الون ماسك برنده مناقصه ای تازه شده تا یك قطار سریع السیر از فرودگاه بین المللی شهر شیكاگو به مركز این شهر بسازد.
این خط آهن جدید كه Chicago Express Loop نام گرفته مسافران را در وسایل نقلیه الكتریكی به نام اسكیت (Skate) و در مدت ۱۲ دقیقه از فرودگاه به مركز شهر می رساند. این سفر با تاكسی یا قطار بلولاین شیكاگو به صورت معمول ۳۰ تا ۴۰ دقیقه طول می كشد.
هر وسیله نقلیه اسكیت هر ۳۰ ثانیه یكبار از مبدا حركت می كند. همینطور این وسیله نقلیه ۷ روز هفته به مدت ۲۰ ساعت آماده خدمت رسانی خواهد بود.
به گفته شركت بورینگ بهای سفر با این وسیله نقلیه هنوز نهایی نشده اما كمتر از نصف قیمت تاكسی یا خدمت خودروهای اشتراكی خواهد بود.
هر وسیله نقلیه اسكیت ۸ تا ۱۶ صندلی دارد و با سرعت ۱۵۰ مایل برساعت حركت می كند. تونل مخصوص این وسیله نقلیه با عرض ۱۲ فوت و در عمق ۳۰ تا ۶۰ متری زیر زمین ساخته می گردد. هر اسكیت مجهز به باتری است و دارای محفظه ای برای بار و وای فای است.
البته به قول شركت در این مسیر وسیله نقلیه تك سرنشین هم خدمت رسانی می كند اما اطلاعات دیگری از آن منتشر نشده است.

1397/03/26
10:59:39
5.0 / 5
5075
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته