دوره MBA تخصصی حوزه مدیریت فرایند كسب و كار برگزار می گردد

دوره MBA تخصصی حوزه مدیریت فرایند كسب و كار برگزار می گردد مداربسته: دوره MBA تخصصی حوزه مدیریت فرایندهای كسب و كار از اول مهرماه در دانشگاه امیركبیر برگزار می گردد.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، باتوجه به روند رو به رشد BPM، افراد بسیاری به فعالیت در این زمینه روی آورده اند. مدیران ارشد بسیاری فقدان آن را احساس كرده و كسب تخصص در این زمینه را برای مدیران میانی و اجرایی خود اجبار كرده اند.
از طرفی یكی از رشته های مدیریتی كه درسال های اخیر در ایران با اقبال عمومی مدیران و كارآفرینان روبه رو شده است رشته MBA است. با رشد MBAهای تخصصی و ظهور دانش BPM در بین رویكردهای مدیریتی، نیاز به MBA این حوزه هم احساس می گردد.
در سطح جهان« BPM DAY » ها به منظور به اشتراك گذاری تجارب حوزه« BPM » و توسط نمایندگان ABPMP برگزار می گردد. در هر« BPM DAY » یك نماینده از صنعت و یك نماینده از فضای دانشگاهی به ایراد سخنرانی در مورد یك مبحث مشخص از BPM می پردازند.
در بخش دانشگاهی حوزه های نو در BPM معرفی و گزارش های جهانی عرضه می گردد. در بخش تجربی هم در ارتباط با متدولوژی انجام BPM در سازمان موردنظر، چالش ها و موانع پیش رو و راه های گذر از آن ها، بعضی از خروجی های بدست آمده و پیشنهاداتی كه در اجرای بهتر BPM دارند بحث می گردد.
از خرداد ماه سال ۹۶ تاكنون ۹ جلسه از این نشست ها BPM DAY به همت نمایندگی انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرآیندهای كسب وكار در ایران برگزار گردیده است. دهمین BPM DAY با عرضه بخش علمی دكتر اكبر اصفهانی پور، ریاست دانشكده صنایع دانشگاه صنعتی امیركبیر به معرفی دروس حوزه ی BPM و رونمایی از MBA تخصصی BPM خواهند پرداخت.
این دوره با همكاری دانشگاه صنعتی امیركبیر و نمایندگی انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرآیندهای كسب وكار در ایران كه بعنوان یك مركز رشد در دانشگاه علم و صنعت برگزار از اول مهر ماه در دانشگاه امیركبیر برگزار می شود.

1397/05/17
17:05:14
5.0 / 5
5325
تگهای خبر: دانشگاه , علم , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته