با حضور ستاری؛

كارخانه نوآوری در تهران رونمایی گردید

كارخانه نوآوری در تهران رونمایی گردید مداربسته: كارخانه نوآوری در تهران با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی شد.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، اكبر عبداللهی، رئیس كارخانه نوآوری در حاشیه افتتاح كارخانه نوآوری كه با حضور سورنا ستاری راه اندازی شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این كارخانه از مجموعه شتاب دهنده هایی تشكیل شده تا ایده هایی كه در حوزه فناوری های مربوط به سلامت الكترونیك باشند را مورد حمایت و تقویت قرار دهند.
وی با اشاره به اینكه این كارخانه نوآوری در حوزه سلامت الكترونیك فعال است، اظهار نمود: در این كارخانه تیم هایی كه دارای ایده های خاص در حوزه های مرتبط هستند، مستقر می شوند و با حمایت سرمایه گذاران این ایده ها توسعه می یابد.
عبداللهی با اشاره به اینكه هم اكنون در این كارخانه ۱۴ تیم مستقر شده اند، خاطرنشان كرد: هدف گذاری ما خروج ۲۵ تیم در سال اول فعالیت این كارخانه است.
رئیس این كارخانه نوآوری تاكید داشت: حمایت های حقوقی و تامین هزینه ها تا زمان رسیدن نوآوری و ایده به بازار همچون حمایت های این مركز خواهد بود.
به گفته وی، سرمایه گذاری روی ایده ها از جانب معاونت علمی و فناوری و سرمایه گذاران بخش خصوصی صورت می گیرد.
عبداللهی اصل سرپرست شتابدهنده كارا اظهار داشت: تیم های فناور مستقر در این شتابدهنده از تحصیل كردگان دانشگاه های برجسته كشور هستند.
به گزارش مداربسته به نقل از مهر، در این كارخانه نوآوری بالغ بر ۱۴ تیم فناور مستقر هستند كه در حوزه كسب و كارهای استارتاپی سلامت الكترونیك فعالیت می نمایند.

1397/05/28
00:09:22
5.0 / 5
5559
تگهای خبر: الكترونیك , علم , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته