با ساخت ماژول دور ماه؛

ناسا در ماه می ماند

ناسا در ماه می ماند مداربسته: مدیر ناسا اعلام نموده می خواهد ماژول هایی بسازد كه دور ماه مدار می زنند تا به اكتشافات دقیق تر در ماه كمك كنند. به قول او ناسا می خواهد با كمك این ماژول ها در ماه بماند.به گزارش مداربسته به نقل از اسپیس، جیم برایدنستین مدیر ناسا در ملاقاتی با خبرنگاران در مركز فضایی جانسون از برنامه های این سازمان برای ساخت ماژول های «دروازه» اطلاع داد. این ماژول ها دور ماه مدار می زنند و در حقیقت فاصله میان اكتشافات فضایی را می كاهند.
او دراین باره اظهار داشت: ما می خواهیم تعداد زیادی انسان را به فضا بفرستیم. این دروازه ها از ماموریت های كوتاه مدت ۳۰تا ۶۰ روز پشتیبانی می كنند و برای اكتشاف دقیق تر در ماه نقش مهمی دارند. همینطور در سال های بعد، یك ماژول دوم برای حمل فضانوران به مریخ ساخته خواهد شد.
برایدنستین در این باره اظهار داشت: اولین «دروازه» نزدیك ماه است ما تصور می نماییم دومین دروازه برای انتقال به عمق فضا به كار رود. درهمین راستا همكاری با شركای تجاری و بین المللی به ما كمك می نماید به مریخ برسیم.
هدف ما این نیست كه به ماه برویم و ثابت نماییم دوباره می توانیم این كار را انجام دهیم. ما می خواهیم آنجا بمانیم. به نظر من «دروازه» به ما كمك می نماید آنجا بمانیم.
این درحالی است كه در هفته گذشته مدیر ناسا به برنامه ادامه دار اكتشافات انسان در ماه اشاره نمود. به قول او وجود آب در سطح ماه شانس موفقیت این ماموریت ها را افزایش داده است.

1397/06/03
19:03:07
5.0 / 5
5629
تگهای خبر: فضا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته