معاون توسعه معاونت علمی مطرح كرد:

پشتیبانی از شركت های دانش بنیان فعال در زمینه صنایع دریایی

پشتیبانی از شركت های دانش بنیان فعال در زمینه صنایع دریایی مداربسته: معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری اظهار داشت: درصدد هستیم از شركت های دانش بنیان فعال در زمینه صنایع دریایی حمایت نماییم.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، علیرضا دلیری در آیین اختتامیه چهارمین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» اظهار داشت: ما در معاونت علمی آمادگی لازم برای پشتیبانی از شركت های دانش بنیان دریایی را داریم.
وی اضافه كرد: هر نوع تسهیلات و امكاناتی كه این شركت ها نیاز داشته باشند در اختیارشان قرار می دهیم. خوشبختانه همه نهادها و سازمان ها متوجه شده اند سرمایه گذاری در شركت های دانش بنیان بستر امن و مناسبی است، ما هم برای سرمایه گذاری در شركت های دانش بنیان دریایی آماده ایم.
معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری افزود: در خیلی از سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی و دانشگاه های مختلف رقابت برای تاسیس شركت های دانش بنیان و پشتیبانی از جوانان صاحب تفكر فعال در این حوزه وجود دارد. در دانشگاه های مختلف در همه صنایع دریایی و هوایی شاهد رشد این گرایش بین جوانان هستیم.
وی با اشاره به عزم دولت برای گسترش شركت های دانش بنیان و پشتیبانی از جوانان فعال در این عرصه اظهار داشت: ما در آغاز كار به دنبال این بودیم مدیران و استادان دانشگاه را نسبت به اهمیت حضور جوانان در عرصه اقتصاد آگاه نماییم. خوشبختانه امروز دیگر بخش دولتی و خصوصی، مدیران و مسئولان و استادان دانشگاه متوجه این مورد شده اند.
دلیری اظهار داشت: اگر مقرر است تحولی در عرصه اقتصاد ایران به وجود بیاید، منشا آن جوانان هستند. پس باید به آنها اعتماد نماییم و زمینه فعالیتشان را فراهم نموده، امكانات در اختیارشان قرار بدهیم.
وی اضافه كرد: نشانه ها و علائم مشخص می كند ما در این مسیر پیشرفت داشته ایم و حتی بخش خصوصی هم به این باور رسیده كه از طریق اتكا به جوانان صاحب اندیشه و فكر، اقتصاد رشد می كند.

1397/08/05
15:11:11
5.0 / 5
5086
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته