ستاری اعلام كرد؛

آمادگی معاونت علمی برای پشتیبانی از پروژه های جهاد دانشگاهی

آمادگی معاونت علمی برای پشتیبانی از پروژه های جهاد دانشگاهی مداربسته: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اظهار داشت: ما همواره آمادگی داریم كه از پروژه های جهاد دانشگاهی با هر حجم هزینه ای حمایت نماییم.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، سورنا ستاری در مراسم رونمایی از ۱۰ دستاورد جهاد دانشگاهی اشاره كرد: یكی از بحث های جدی ما در معاونت علمی، كار با جهاد دانشگاهی بود؛ جهاد دانشگاهی نمونه بومی شده انقلاب است كه در حوزه آموزش و پژوهش فعالیت می كند.
وی اضافه كرد: تكنولوژی های تولید شده در جهاد برای به نتیجه رسیدن باید شركت دانش بنیان تشكیل دهند كه بتواند پروژه ای به نتیجه رسیده درآمدزایی داشته باشد.
ستاری با اشاره به اینكه جهاد دانشگاهی در ۲ حوزه آموزش و پژوهش فعالیت می كند، اظهار داشت: ما همواره درصدد هستیم كه جهاد را تشویق به حركت در راه تكنولوژی و پژوهش نماییم. محققان جهاد شناخته شده هستند و ما فایل های خاصی در معاونت علمی برای جهاد دانشگاهی در نظر داشته و داریم.
وی با اشاره به همكاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و جهاد دانشگاهی اشاره كرد: از ۳ پارسال پروژه های ۵۰-۵۰ داشته ایم كه پروژه ها به مرحله تولید اولیه برسند و برای تولید انبوه به شركت دانش بنیان تبدیل شوند. بدین واسطه هم معاونت و هم جهاد دانشگاهی در این پروسه سهیم خواهند شد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینكه پروژه هایی در این مسیر توسط محققان جهاد دانشگاهی با حمایت معاونت فعال شد، اظهار داشت: ما آمادگی داریم به هر حجمی این هزینه ها را پرداخت نماییم تا پروژه های محققان جهاد دانشگاهی به نتیجه برسد.
وی اضافه كرد: همین طور پس از تشكیل شركت دانش بنیان توسط محققان جهاد دانشگاهی برای تولید انبوه باز معاونت علمی می تواند از راه صندوق های نوآوری و شكوفایی و پشتیبانی از پژوهشگران از آنها حمایت كند.
ستاری با اشاره به اینكه جهاد دانشگاهی مدتها است كه این مساله را پذیرفته است، اظهار داشت: همین طور محققان جهاد دانشگاهی پتانسیل های خوبی در زمینه تولید محصولات بومی دارند كه در امتداد حل مشكلات جامعه و صنعت است.
وی اشاره كرد: وظیفه ما این است كه تا آنجا كه می توانیم برای حل این مشكلات تلاش نماییم. اولویت ما در معاونت علمی پشتیبانی از پروژه های جهاد دانشگاهی بوده است.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با اشاره به اینكه امروز ۱۰ طرح فناورانه جهاد دانشگاهی رونمایی گردید، اظهار داشت: امیدواریم سال آینده تعداد این طرح ها زیاد شود.

1397/09/27
15:37:13
5.0 / 5
4879
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته