یك مقام مسئول خبر داد:

سرمایه گذاری خارجی ها روی دستاوردهای ایرانی

سرمایه گذاری خارجی ها روی دستاوردهای ایرانی مداربسته: مدیر نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی اظهار داشت: سرمایه گذاران خارجی در نمایشگاه پژوهش و تجهیزات آزمایشگاهی حضور دارند و مقرر است روی دستاوردهای ایرانی سرمایه گذاری كنند.به گزارش مداربسته به نقل از مهر، پیمان صالحی امروز در افتتاحیه نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار و ششمین نمایشگاه تجهیزات و مواد آزمایشگاهی ساخت ایران اظهار داشت: در این دوره از نمایشگاه ۳۵۰ شركت حضور دارند و بیشتر از ۹ هزار مدل محصول را نمایش كرده اند.
مدیر نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با اشاره به حمایت های معاونت علمی در این دوره از نمایشگاه اظهار داشت: معاونت بخشی از هزینه خرید مراكز علمی و پژوهشی دولتی را برمبنای سطح بندی محصولات پرداخت می كند.
وی افزود: محصولات سطح اول كه برای نخستین بار در كشور تولید شده اند ۵۰ درصد، سطح اول عادی ۴۰ درصد، سطح دوم ۲۵ درصد، سطح سوم ۱۰ درصد و سطح چهارم بدون حمایت خواهند بود.
صالحی اظهار داشت: ارزیابی و سطح بندی محصولات برمبنای سطح ذاتی فناوری و میزان داخلی سازی محصولات انجام میگردد.
وی اضافه كرد: همین طور در نظر داریم تسهیلات لیزینگی ۸ تا ۱۰ درصد برای خریداران بخش خصوصی از محصولات شركت های دانش بنیان اختصاص دهیم. این لیزینگ توسط خط اعتباری ۲۰ میلیارد تومانی صندوق نوآوری و شكوفایی از راه صندوق توسعه فناوری نانو پرداخت میگردد.
مدیر نوآوری و تجاری سازی فناوری معاونت علمی با اشاره به اینكه برای تشویق شركت ها به فروش بدون یارانه معاونت و نمایش تخفیف مناسب به خریداران كه مشمول حمایت ها نمی شوند هم ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات وام با كارمزد كم توسط صندوق توسعه فناوری نانو پرداخت می شود، اظهار داشت: خریداران می توانند، خریداران حقوقی خصوصی، موسسات آموزشی و پژوهشی، غیر انتفاعی، بیمارستان ها، آزمایشگاه های خدماتی و تحقیقاتی، شركت های دانش بنیان و شركت های مستقر در پارك ها و مراكز رشد باشند.
وی اضافه كرد: با همكاری معاونت امور بین الملل معاونت علمی و بخش بین الملل وزارت علوم بنا داریم بازار بین المللی برای فناوری های ارائه شده در نمایشگاه داشته باشیم.

1397/10/03
18:47:16
5.0 / 5
5032
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
دوربین مداربسته

newcctv.ir - حقوق مادی و معنوی سایت مداربسته محفوظ است

دوربین مداربسته مداربسته

انواع دوربین مداربسته